O koticzce RSS

  Aua RL - list otwarty do Pawła Kukiza 11 grudnia 2015, 20:53

  Z cyklu: malkontenctwo

  Panie Kukiz, pan jest czescia tego cyrku. Poza tym jawne i bezczelne lekcewazenie konstytucji oraz coraz wiecej panskich postulatow to nawolywanie do lamania prawa.
  Moze zamiast przestawiania nosa wszytskim, ktorzy kiedys pluli malej w twarz, dorosnie Pan i zacznie reprezentowac panstwo prawa, a nie totalnego bezprawia. Jak na razie cyrk jest coraz lepszy. Zanim minie kadencja tego rzadu Rzeczpospolita zniknie znowu za interwencja sasiadow jak nie z lewej, to z prawej, za sprawa Prawa i Sprawiedliwosci.
  W chwili obecnej ani prawa, anie sprawiedliwosci nie widac.

  Jakby Pan nie zauwazyl, to Mala to jest Polska wlasnie. A nowy rzad i parlament pluja jej w twarz.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/kukiz-spor-o-publikacje-wyroku-tk-dowod-na-koniecznosc-zmiany-konstytucji/qhz493

  Komentuj (0)

  Apel do Szydło i Kukiza 20 grudnia 2015, 20:24

  Z cyklu: malkontenctwo

  Panią Szydło, jej spółkę, pana Kukiza oraz jego spółkę, a także wszelki krewnych i znajomych prezesa i królika (to z Kubusia Puchatka - wyjaśniam osobom upośledzonym literacko) uprzejmie proszę, by przestali wszystkich Polaków sądzić według własnych prymitywnych i przyziemnych potrzeb i pobudek. Nie wszyscy potrzebują posady w rządzie i wskazówek jakiegokolwiek prezesa, by mieć własne opinie, światopogląd i własne, legalne i uczciwe źródła dochodów zupełnie zaspokajające potrzeby niekoniecznie wygórowanego ego. Z poważaniem.

  Komentuj (0)

  Wolność słowa, wolność wyznania... 20 grudnia 2015, 22:33

  Z cyklu: malkontenctwo

  Zanim kogoś ogarnie euforia, nie da się odwołać wyborów podobno. A nawet gdyby, to w praktyce Sejm zapewne orzeknie, że się nie da. A wojny domowej chyba nikt z nas (Polaków) nie chce...

  >>Bo choć zmiana władzy następuje wkrótce po ogłoszeniu wyników przez Państwową Komisję Wyborczą, to ważność wyborów nie jest automatycznie potwierdzona.

  Rozstrzyga o niej Sąd Najwyższy na podstawie sprawozdania PKW, oraz opinii wydanych w wyników rozpoznania protestów wyborczych w ciągu 90 dniu od dnia wyborów. Jak przypomniał już przed tygodniem Roman Giertych, w tym roku jednym z czynników branych pod uwagę przez sędziów SN będzie to, czy "fakt, że PiS startował jako komitet, a był koalicją miał wpływ na wynik wyborów".<<

  Przyszło mi do głowy, że po ogłoszeniu ważności tych wyborów posłowie moga przecież spokojnie opuścić PiS i samodzielnie myśleć i działać - zgodnie z sumieniem! Do czego gorąco zachęcamy - również Pana Prezydenta!

  http://natemat.pl/165927,coraz-glosniej-o-tym-ze-sad-najwyzszy-pozbawi-pis-wladzy-juz-w-styczniu-oni-twierdza-ze-sedziow-zacheca-masowe-protesty

  Komentuj (0)

  Absolutyzm 21 grudnia 2015, 19:05

  Z cyklu: malkontenctwo

  Quod custodiet ipsos custodes?

  Komentuj (0)


Szablon: koticzka (stopniowo)


HOSTING: ageno.pl