O koticzce RSS

  Wkurz 25 marca 2017, 19:22

  Z cyklu: malkontenctwo

  Próba stworzenia fajnego CV i listu bez błędów i literówek na super atrakcyjne stanowisko pomiędzy miauczeniem wymagającego i niedopieszczonego kota, pogaduszkami ze stęsknionymi (i wzajemnie) bądź co bądź mamą, tatą, przygotowaniem obiadu, ogarnięciem pokoju (i małym wsparciem w reszcie mieszkania), próbą zakończenia mozolnych i długotrwałych (DOBROWOLNYCH - sic!) prac wykończeniowych po przeprowadzce oraz podtrzymaniem ducha u obcojęzycznego męża-imigranta tęskniącego za rodziną i przybitego nieoczekiwaną bezradnością oraz bez narzędzi językowych dla języka polskiego.
  Może nakręcę, wrzuce na youtube i podam link. KAŻDY mnie przyjmie bez słowa.

  Superkoticzka, jego mać.

  Takie tam drobiazgi :) Na coś muszę ponarzekać.

  I opłacić płatną stronkę, bo zapomniało misie.

  Komentuj (0)

  pala z ortografii 04 kwietnia 2017, 20:36

  Z cyklu: malkontenctwo

  Drogi #Google'u.
  Doceniam starania, ale w języku polskim różnica między zabki a zabki jest jak między podatkiem a rozbojem. Niby to samo, a jednak nie do końca.
  Przynajmniej jeśli używa się polskiej czcionki.


  Komentuj (0)

  Zły dzień 31 maja 2017, 11:34

  Z cyklu: malkontenctwo

  Właściwie był zły, a jest już całkiem parszywy. Spływają niedobre wieści o kłopotach ze zdrowiem z każdej strony i to już od poniedziałkowego wieczoru. Dziś natomiast robi się kumulacja niczym w Totku: kot, mała Ania, Połowic, znajoma z pracy... Może w południe zmieni się passa bessy na hossę... :(
  Póki co strach się bać.

  Komentuj (0)


Szablon: koticzka (stopniowo)


HOSTING: ageno.pl