Kaczynski a Unia Europejska

by koticzka

a nie mowilam? Unia JEST niekonstytucyjna.
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/kaczynski-o-reformie-ue-relacjach-z-premier-szydlo-i-szczycie-nato,660080.html

"Prezes Kaczyński ocenia szczyt NATO i komentuje słowa Obamy o TK. „Jesteśmy dla świata wzorem demokracji” Ojcem sukcesu... czytaj dalej » Na pytanie, czy rząd prowadzi rozmowy w sprawie proponowanej przez niego reformy UE, zaznaczył, że według jego wiedzy, która nie musi być pełna, "takie prace w tej chwili się nie toczą".
- Ale toczą się rozmowy na innym poziomie. Poprosiłem ważnego polskiego prawnika, by przygotował nowe traktaty - powiedział lider PiS.
(...)Na pytanie, czy to (propagowanie zmian- od koticzki) zadanie dla prezydenta, premier, szefa MSZ, a może dla niego samego, Kaczyński odparł: "To my musimy wyjść z inicjatywą. To zadanie dla wszystkich, ale ja się oczywiście od obowiązków nie będę uchylać, tym bardziej, że ja to zainicjowałem". (http://www.tvn24.pl)"

Zwracam uwage, ze to tylko fragmenty I ze jak najbardziej SA wybrane tendencyjnie przeze mnie.

Ale Wielki wodz przyjdzie I naprawi. Bedzie doradzal tez inzynierom, jak usprawnic silniki, rolnikom, jak lepiej sadzic, kierowcom, jak lepiej prowadzic, lekarzom, jak leczyc oraz rodzicom, jak lepiej wychowywac dzieci. Wprowadzi potem 16 fryzur dla pan, a dla panow najbardziej rekomendowanym stylem bedzie jego wlasny.
Przesadzam? Modle sie, by tak bylo.

Wodz a za wodzem wierni.*)

*) Trzeci Oddech Kaczuchy, polecam, fajna piosenka z okresu "sprzed Solidarnosci"