O koticzce RSS

  Jak w Sejmie.... 06 lipca 2016, 12:54

  Z cyklu: malkontenctwo

  No bo jak udowodnic swoje racje, gdy inni nic poza swoimi nie widza bez wzgledu na to, czy sa zgodne z zasadami, czy nie.
  Tyle dobrze, ze chodzi tylko o to, czy wa I dwa to cztery czy szesnascie, a w swicie finansjery moze to wysoce zaawansowana matematyka rozmyta. Logika rowniez.

  Komentuj (0)

  Kaczynski a Unia Europejska 11 lipca 2016, 10:48

  Z cyklu: malkontenctwo

  a nie mowilam? Unia JEST niekonstytucyjna.
  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/kaczynski-o-reformie-ue-relacjach-z-premier-szydlo-i-szczycie-nato,660080.html

  "Prezes Kaczyński ocenia szczyt NATO i komentuje słowa Obamy o TK. „Jesteśmy dla świata wzorem demokracji” Ojcem sukcesu... czytaj dalej » Na pytanie, czy rząd prowadzi rozmowy w sprawie proponowanej przez niego reformy UE, zaznaczył, że według jego wiedzy, która nie musi być pełna, "takie prace w tej chwili się nie toczą".
  - Ale toczą się rozmowy na innym poziomie. Poprosiłem ważnego polskiego prawnika, by przygotował nowe traktaty - powiedział lider PiS.
  (...)Na pytanie, czy to (propagowanie zmian- od koticzki) zadanie dla prezydenta, premier, szefa MSZ, a może dla niego samego, Kaczyński odparł: "To my musimy wyjść z inicjatywą. To zadanie dla wszystkich, ale ja się oczywiście od obowiązków nie będę uchylać, tym bardziej, że ja to zainicjowałem". (http://www.tvn24.pl)"

  Zwracam uwage, ze to tylko fragmenty I ze jak najbardziej SA wybrane tendencyjnie przeze mnie.

  Ale Wielki wodz przyjdzie I naprawi. Bedzie doradzal tez inzynierom, jak usprawnic silniki, rolnikom, jak lepiej sadzic, kierowcom, jak lepiej prowadzic, lekarzom, jak leczyc oraz rodzicom, jak lepiej wychowywac dzieci. Wprowadzi potem 16 fryzur dla pan, a dla panow najbardziej rekomendowanym stylem bedzie jego wlasny.
  Przesadzam? Modle sie, by tak bylo.

  Wodz a za wodzem wierni.*)

  *) Trzeci Oddech Kaczuchy, polecam, fajna piosenka z okresu "sprzed Solidarnosci"

  Komentuj (0)

  Mysli rozproszone 11 lipca 2016, 11:22

  Z cyklu: malkontenctwo

  Sie mie rzucil w oczy wywaid ze Stasiukiem I takie zdania:

  "nie wiem, co bym zrobił, gdyby, tradycyjnie, do mojej ojczyzny weszli "Ruscy" i Niemcy. Zapewne wahałbym się między emigracją a partyzantką"

  "I jak ktoś mi opowiada, jaka ma być "Polska prawdziwa i polska", to go po prostu wysyłam na szczaw. Bo polska jest sumą naszych osobistych Polsk. Innej nie ma."

  "ludzie nie chcą umierać bezimiennie, więc wrzeszczą, drą się: "tu jestem!" "widzicie mnie!", "zobaczcie mnie!". Niedostrzeżone, niezauważone przez innych po prostu nie istnieje. To jest rozpacz współczesnej egzystencji – niewidzialność."

  "Kiedy się pisze, nie można myśleć o czytelniku. To byłoby nieuczciwe. Bo niby o którym? Jakim? Mądrym? Głupim? Starym? Młodym? Przeciętnym, statystycznym? To ślepy zaułek."

  http://ksiazki.onet.pl/wiadomosci/andrzej-stasiuk-co-sie-dzieje-z-moim-europejskim-polskim-umyslem-rozdartym-pomiedzy/5k7bw2

  Komentuj (0)

  Dzien w zyciu zolwia 12 lipca 2016, 17:42

  Z cyklu: malkontenctwo

  Odwolujac sie do jakze znznaego na tym blogu rysunku Mleczki.... Sa takie ludziowe klamki, ze potrafia zdolowac czlowieka tak szybko I skutecznie, ze sie musi upewnic co do wlasnych korzeni....
  I oto wklepnelam nazwisko I jakie ciekawe rzeczy powyskakiwaly! I to bynajmniej nie o mnie :)

  Poza tym jak milo, ze wyrazono zgode na wydanie mi paszportu. Chyba jutro zrobie podejscie, moze mnie z nim nawet wypuszcza z ambasady, hihi.
  Jakos sie nie boje, bo mam swiadomosc, zem za krotka rowniez metaforycznie, by mna sie interesowali na chwile obecna.

  Za to serniczek jagodowy na zimno wyszedl jak malowanie, mniam, mniam.

  Komentuj (0)

  Polityczny czarny humor 15 lipca 2016, 15:40

  Z cyklu: malkontenctwo

  Z wywiadu z Nadia Sawczenko - uslyszala w wiezieniu dowcip:
  "Rosja bedzie walczyc z USA do ostatniego Ukrainca".

  Komentuj (0)

  Apel zasluzonych 19 lipca 2016, 16:05

  Z cyklu: malkontenctwo

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,142834,title,Jerzy-Milewski-opinia-J-Kaczynskiego-wazna-przy-rozwiazaniu-sprawy-apelu-smolenskiego,wid,18429819,wiadomosc.html

  To ja proponuje sprawiedliwie wyczytac wszystkie nazwiska. W ramach usprawnienia nalezy zaczac czytanie kilka dni przed wlasciwa celebracja albo czytac je rownoczesnie z celebracja, tylko w poblizu. I jak wszystkich, to wszystkich. Od Mieszka I albo I jeszcze wczesniej, w tym uczestnikow wolk o wolnosc I demokracje w innych krajach. I noblistow tez, lacznie a Maria Curie-Sklodowska.
  A co, nie zasluzyla?
  Albo taka Kopernik?

  Komentuj (0)

  Lustracja 29 lipca 2016, 10:13

  Z cyklu: malkontenctwo

  http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,szykuja-sie-do-lustracji-br-99-letniego-powstanca,208079.html


  Albowiem nie ma, nie bylo I nie bedzie wiekszego wladcy I bohatera niz taki jeden, ktory niewiele zrobil poza podprowadzeniem ksiezyca.
  A to z Miszcza I Malgoski taka tam parafraza, jakby ktos sie nie zorientowal.

  Komentuj (0)


Szablon: koticzka (stopniowo)


HOSTING: ageno.pl